Pasirinkite geriausią namelį ant ratų

0

Pasiruoškite nuotykiams ant ratų! 

Artėja vasara, o kartu su ja – puiki proga mėgautis laisve ir lankstumu, kurį jums siūlo kelionės karavanu. Šiame tinklaraštyje atraskite geriausius patarimus, kaip pasirinkti idealų namelį ant ratų savo atostogoms, sužinokite apie šio tipo kelionių pranašumus ir įsigilinkite į įvairius turimus modelius. 

Nuo įmontuotų namelių ant ratų iki kemperių – raskite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą ir pasiruoškite praleisti nepamirštamą vasarą aplankydami unikalius kampelius ir kurdami ypatingas akimirkas su savo artimaisiais. 

Pasinerkite į jaudinantį karavanų pasaulį ir atraskite begalines galimybes!

Karavanas prieš namelį ant ratų

Prieš žengiant į vasarai skirtų namelių pasaulį, svarbu išsiaiškinti, kuo jie skiriasi nuo priekabų. Abi yra transporto priemonės, leidžiančios mėgautis laisve keliauti su savo namais, tačiau pasižymi skirtingomis savybėmis:

Karavanas

Priekaba, pritvirtinta prie automobilio, kad ją būtų galima gabenti. Jis neturi savo variklio, todėl jo mobilumas priklauso nuo vilkiko.

Mobilūs namai

Transporto priemonė su atskiru varikliu, kuris į savo konstrukciją sujungia gyvenamąją kabiną. Tai suteikia daugiau savarankiškumo ir nepriklausomybės keliaujant.

Kodėl atostogoms verta rinktis namelį ant ratų?

Kemperiai dėl savo patogumo, lankstumo ir laisvės tapo vis populiaresniu pasirinkimu vasaros atostogoms mėgautis. Tarp pagrindinių jo pranašumų yra šie:

 • Komfortas: juose yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui, įskaitant virtuvę, vonios kambarį, lovas ir svetainę.
 • Lankstumas: jie leidžia pritaikyti maršrutą pagal savo pageidavimus ir kelionės tempą, neatsižvelgiant į tvarkaraščius ar apgyvendinimo galimybes.
 • Laisvė: jie suteikia laisvės jausmą, kai gali miegoti bet kur, gamtos apsuptyje ir be ryšių.

Kelionės nameliu ant ratų privalumai

Be pirmiau minėtų bendrųjų privalumų, kelionės nameliu ant ratų suteikia begalę privalumų:

 • Taupymas: palyginti su bendromis apgyvendinimo, maisto ir transporto išlaidomis tradicinės kelionės metu, namelis ant ratų gali būti ekonomiškesnis, ypač ilgoms kelionėms ar su šeima.
 • Ryšys su gamta: leidžia mėgautis natūralia aplinka ir pabėgti nuo perpildytų turistinių vietovių.
 • Unikali patirtis: tai kitoks ir praturtinantis būdas keliauti, sukurti nepamirštamų akimirkų ir puoselėti nuotykių dvasią.

Kemperių tipai

Rinkoje yra įvairių tipų namelių ant ratų, kurie prisitaiko prie kiekvieno keliautojo poreikių ir pageidavimų. Pagrindiniai tipai yra šie:

Pilnas namelis ant ratų

Pats išsamiausias ir erdviausias, su į saloną integruota kabina. Idealiai tinka didelėms šeimoms ar draugų grupėms.

Nasturtium namelis ant ratų

Jam būdinga nuo keleivių salono nepriklausoma kabina, ant kurios yra papildoma lova. Jis suteikia daugiau erdvės viduje ir geresnį matomumą vairuojant.

Profiliuotas namelis ant ratų

Kompaktiška integruoto namelio ant ratų versija, turinti mažiau erdvės viduje, bet didesnį manevringumą. Puikiai tinka poroms ar trumpoms kelionėms.

Kemperis

Mažiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas, idealus savaitgalio atostogoms arba ieškantiems minimalistinės kelionės patirties.

Patarimai, kaip išsirinkti geriausią namelį ant ratų

Renkantis idealų namelį ant ratų vasarai, svarbu atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių:

 • Keliautojų skaičius: dydis ir vidinis pasiskirstymas turi prisitaikyti prie keliaujančių žmonių skaičiaus.
 • Biudžetas: nustatykite aiškų biudžetą ir palyginkite skirtingų modelių ir prekių ženklų kainas.
 • Kelionės tipas: suplanuokite kelionės tipą (ilgi maršrutai, trumpi pabėgimai ir pan.), kad išsirinktumėte tinkamiausią namelį ant ratų.
 • Įranga: įvertinkite funkcijas ir įrangą, kuri, jūsų manymu, yra būtina, pvz., oro kondicionavimas, šildymas, tentas ir kt.
 • Bandomasis važiavimas: prieš priimdami galutinį sprendimą, išbandykite bandomąjį važiavimą, kad įsitikintumėte, jog prie vairo jaučiatės patogiai ir ar namelis ant ratų atitinka jūsų poreikius.

Naudotas namelis ant ratų

Jei ieškote pigesnio varianto, gera alternatyva gali būti naudoti nameliai ant ratų. Tačiau prieš perkant svarbu atidžiai peržiūrėti automobilio būklę, techninės priežiūros istoriją ir ridą.

Mascus svetainėje turime naudotų priekabų ir naudotų namelių ant ratų iš geriausių gamintojų geriausiomis kainomis: Roller Team , Bürstner , Knaus , Mc Louis , tarp daugelio kitų.

Jei šiai vasarai ieškote namelio ar namelio ant ratų, nedvejodami užsukite į Mascus !

Atsiminkite: mėgautis vasara namelyje ant ratų – tai nepakartojama patirtis, kuri leis atrasti naujas vietas, patirti nepamirštamų nuotykių ir sukurti ypatingas akimirkas su savo artimaisiais.

Laimingos kelionės!

Dalintis
FacebookTwitterLinkedIn

Palikti komentarą